Przystanek Wrocław

Bezpiecznie, terminowo i za rozsadną cenę!


CENA WYNAJMU AUTOBUSU
AUTOBUSY - DO DYSPOZYCJI
Autokar EOS COACH 90 L :
jest wysokopokładowym autobusem
turystycznym >>>
KONTAKT
Jeśli chcesz spytać o koszt wynajmu, wolne terminy: zadzwoń, napisz
e-mail lub wyślij formularz >>>
przewoźnicy autokarowi wrocław
przewozy autobusowe wrocław
transport autokarowy wrocław

Przewozy autokarowe

W trosce o maksymalne dostosowanie naszej oferty do potrzeb i wymagań klientów, firma Wrocek Travel świadczy kompleksowe przewozy autokarowe na terenie całej Europy. Miastem, w którym nasza firma ma swoją siedzibę, jest Wrocław, jednak nasze autokary, autobusy i minibusy spotkać można w wielu innych regionach Polski oraz za granicą. Jako licencjonowany przewoźnik autokarowy współpracujemy z biurami podróży, parafiami, szkołami, firmami oraz klientami indywidualnymi, świadcząc transport autobusowy podczas organizacji wyjazdów wakacyjnych, wycieczek szkolnych, zimowisk, pielgrzymek czy wyjazdów integracyjnych.

Nasza oferta obejmuje przewozy autokarowe z
Kolejnym - po nowoczesnych autokarach i doświadczonych kierowcach - argumentem przemawiającym za skorzystaniem z naszej oferty jest rozsądna cena naszych usług. Cenniki naszych usług pozwalają w jasny i precyzyjny sposób oszacować koszty transportu autokarowego, w zależności od wybranego autokaru. Dodatkową zaletą jest brak ukrytych kosztów oraz dodatkowych opłat. Przejrzyste i transparentne zasady są tym, co również doceniają nasi zadowoleni klienci, zamieszkujący Wrocław i okolice. Specjalnie dla państwa dbamy o to, by nasze przewozy autokarowe stały na najwyższym poziome.
wykorzystaniem nowoczesnych, bogato wyposażonych, komfortowych i bezpiecznych pojazdów. Zatrudnieni w naszej firmie kierowcy mogą pochwalić się wysokimi kwalifikacjami oraz certyfikatami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zadbać o bezpieczeństwo i komfort przewożonych przez nas osób w sposób optymalny.

Oferta przewozów autobusowych

Do dyspozycji organizatorów wyjazdu pozostaje 8-osobowy minibus, 31-osobowy autobus oraz 55-osobowy autokar. Każdy z nich umożliwia bezpieczną i wygodną jazdę w komfortowych warunkach. Możliwość skorzystania z barku z zimnymi i gorącymi napojami, klimatyzacja, dodatkowe ogrzewanie, indywidualny nawiew i oświetlenie, a także regulacja foteli, radio, TV i DVD - to tylko niektóre elementy wyposażenia naszych autokarów, których często nie są w stanie zapewnić konkurencyjni przewoźnicy autokarowi.
Wyprawy mobilnej grupy - Extrek. Podróżujemy po Europie, Płn. Afryce, Zachodniej Azji.
Zaplanuj z nami swoje wakacje >>>
Zapraszamy na wyprawę: Dookoła Afryki.
Z Polski przez Maroko, Afryke Zachodnią do Kapsztadu w RPA i wschodem do Egiptu >>>


Strona grupy Extrek
Dookoła Afryki 2017/2018
Cennik: ustalamy dla każdego wynajęcia indywidualnie, stawki są przykladowe/orientacyjne >>>
Nasze Hobby :
Pielgrzymka
Copyright C 2017 by "WROCEK - TRAVEL". All Rights reserved.
E-Mail: wrocektravel@gmail.com, Tel: 662 913 972, 662 913 973