Przystanek Wrocław

Bezpiecznie, terminowo i za rozsadną cenę!


CENA WYNAJMU AUTOBUSU
AUTOBUSY - DO DYSPOZYCJI
Autokar EOS COACH 90 L :
jest wysokopokładowym autobusem
turystycznym >>>
KONTAKT
Jeśli chcesz spytać o koszt wynajmu, wolne terminy: zadzwoń, napisz
e-mail lub wyślij formularz >>>
Kontakt do WrocekTravel
Aurobusy do wynajecia
Cennik wynajmu autokarów

Usługi autokarowe

Od początku istnienia firmy Wrocek Travel staramy się świadczyć dla naszych klientów kompleksowe usługi autokarowe na najwyższym poziomie. Naszych pasażerów przewozimy nowoczesnymi, bezpiecznymi i komfortowo wyposażonymi autokarami. Obok atrakcyjnych cen wynajmu autokarów, naszą największą zaletą jest umiejętność dostosowania się do najbardziej niestandardowych wymagań. Nasza flota oraz wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy stanowią gwarancję udanej organizacji wyjazdu, niezależnie od tego, czy mowa o dowozie gości na imprezę integracyjną, wyjeździe pielgrzymkowym czy wyciecze szkolnej. Nasze usługi autokarowe swoim zasięgiem obejmują nie tylko Wrocław i okolice, ale również teren całej Polski i zagranicy. Wielokrotnie świadczyliśmy usługi przewozowe dla biur podróży, parafii czy szkół, dzięki czemu jesteśmy w stanie wesprzeć organizatorów wyjazdu swoim bezcennym doświadczeniem.

Z naszych usług autokarowych korzystają firmy, klienci indywidualni, biura podróży, parafie, szkoły oraz wielu innych partnerów. Każdy z nich ma swoje własne, indywidualne potrzeby związane z organizacją wyjazdu. Niezależnie od tego, czy celem podróży są okolice Wrocławia, czy dowolne miejsce w Polsce lub Europie, jesteśmy w stanie na te potrzeby odpowiedzieć. Dla państwa możemy stać się najlepszym partnerem w zakresie organizacji przewozów autokarowych, jeśli cenią sobie państwo profesjonalizm, bezpieczeństwo, komfort oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!

Wynajem autokarów

Oferta obejmuje wynajem autokaru, autobusu lub minibusa wraz z kierowcą. Zapewniamy doskonale wyposażony autokar, przystosowany do ilości i wymagań pasażerów. Nasza flota składa się wyłącznie z najnowocześniejszych, klimatyzowanych autokarów i busów wyposażonych m.in. w barek z napojami, regulowane oparcia foteli, kabinę WC, monitor DVD, rozkładane stoliki czy przestronną przestrzeń bagażową. Interesuje państwa wynajem autokarów na pielgrzymki, wycieczki szkolne, wyjazdy integracyjne czy wesela? Współpraca z nami to gwarancja bezpiecznej podróży, komfortowych warunków oraz atrakcyjnych cen.

Przewozy autokarowe

Organizujemy przewozy autokarowe dla klientów indywidualnych i grup zorganizowanych. Usługi transportowe i transport autokarowy w Polsce i za granicą. Zapewniamy kompleksowo wyposażone, nowoczesne autokary i minibusy, które dowiozą państwa do celu podróży bezpiecznie i na czas. Nasze przewozy autokarowe to także możliwość skorzystania z usług pilota wycieczki - osoby, która oprócz oprowadzania po najciekawszych miejscach, świadczy bezcenną pomoc przy ustalaniu harmonogramu wyjazdu i skoordynowaniu poszczególnych elementów wycieczki.
Licencja
LICENCJA
CERTYFIKAT

certyfikat kompetencji
Cennik: ustalamy dla każdego wynajęcia indywidualnie, stawki są przykladowe/orientacyjne >>>
Pielgrzymka
Copyright C 2017 by "WROCEK - TRAVEL". All Rights reserved.
E-Mail: wrocektravel@gmail.com, Tel: 662 913 972, 662 913 973